LIDÉ

Pošlete nám svůj BEZLEPKOVÝ PŘÍBĚH. NEJLEPŠÍ ZÍSKÁ KOŠÍK POTRAVIN!

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ BEZLEPKOVÝ PŘÍBĚH. Nedávná soutěž o koše bezlepkových potravin se setkala s velkým zájmem. Server BEZLEPEK.CZ se proto rozhodl vyhlásit novou SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ BEZLEPKOVÝ PŘÍBĚH. Příběhy určitě nezačaly hezky, ale my bojujeme. A právě takové příběhy chceme, takové zveřejníme. Autor nejlepšího získá KOŠ BEZLEPKOVÝCH POTRAVIN.

O co jde? Pošlete nám krátce popsaný, maximálně 3-4 odstavce, příběh toho, jak jste vy nebo vaši rodiče, zjistili, že máte celiakii, a jak přes všechny trable, zdravotní, sociální, finanční apod., se vám přece jen daří problém zvládat, nějak se s ním vypořádat. Samozřejmě žádný příběh není lehký, bez potíží, ale jde nám o to, jak jste se s nemocí vyrovnali a zda vidíte i tak běžný život optimisticky.  Podělte se s ostatními o vaše zážitky. Vaše příběhy by tak mohly dát lidem, kteří se s nemocí poprvé setkávají, naději, že i potíže s celiakií se dají zvládat.

Nepiště prosím dlouhé story, opravdu jen 3-4 odstavce! Pokud to bude v našich silách, tak všechny zajímavé příběhy zveřejníme. Neděláme si nárok na objektivitu, naše redakce vybere příběh, který se nám bude nejvíce líbit, a jeho autora odměníme KOŠEM BEZLEPKOVÝCH POTRAVIN.

Uzávěrka soutěže bude 7.7.2014, a příběhy označené MŮJ BEZLEPKOVÝ PŘÍBĚH posílejte na naši redakci bezlepek@4eg.cz. Uveďte prosím kontakt, tedy celé jméno, adresu a telefon, kvůli možné výhře:-) U příběhů, které pak zveřejníme, uvedeme křestní jméno autora a obec. Vítěz ale musí souhlasit se zveřejněním celého jména a zase budeme po něm chtít poslat fotku s výhrou.

Těšíme se na vaše příběhy.

Jaké vitamíny nejčastěji chybí celiatikům?

Mnoho celiatiků ví, že lepek, který tím, že poškozuje střevní sliznici, často brání potřebnému vstřebávání nezbytných vitamínů

Jaké vitamíny nejčastěji chybí celiatikům?