Dnes končí soutěž o bezlepkový příběh, v úterý oznámíme vítěze

Dnešním dnem končí soutěž o bezlepkový příběh. Do redakce nám došly desítky nejrůznějších životních peripetií, kterými jste si prošli. Proto jsme se rozhodli odměnit ne jeden, jak jsme avizovali, ale dva příběhy, jejichž autorům zašleme koše bezlepkových potravin.

Prožité zkušenosti jsou opravdu nejrůznější, psal je totiž sám život. Někteří se trápili celá dlouhá léta, jiní své vleklé potíže přeorientovali v pomoc druhým, nebo v podnikání s bezlepkovou stravou.

V úterý zveřejníme, co bude obsahovat koš bezlepkových potravin a samozřejmě příběhy, které se nám zdály nejzajímavější. Všechny jsou ale zajímavé a dojemné, a bude těžké vybírat… Doufáme, že ti, kteří nevyhrají, na nás nezanevřou a vyhrají třeba v některé další soutěži, kterou budeme určitě zase pořádat.

redakce,foto: Thinkstock

Bezlepková vysoko proteinová mouka z cvrčků?

Hmyz nabízí jednu z nejvíce koncentrovaných a účinných forem proteinu na této planetě, a patří také mezi běžná a obyčejná jídla

Bezlepková vysoko proteinová mouka z cvrčků?
Ovlivňuje celiakii kouření cigaret?

I vzhledem k tomu, že o celiakii toho pořád věda nezná dost, jak ostatně píšeme i na našem webu Bezlepek.cz, zkoumají lékaři ne

Ovlivňuje celiakii kouření cigaret?