hot

Bezlepkový ekologický hotel v Dolomitech

Pokud máte rádi Dolomity, v létě, v zimě nebo po celý rok, a k tomu preferujete ekologický životní styl, můžete vyzkoušet krásný moderní celodřevěný hotel Tirler-Dolomites living hotel. Nachází se v osadě Saltria na samém konci silničky pod štíty Alp, spadá pod Castelrotto v italské provincii Bolzano.

Hotel je nový, ale postaven v tradičním alpském stylu. V pokojích najdete místní kameny dolomity, stěny z modřínu a borovic v optimálním souladu s prvky moderního designu. Hotel Tirler je projektován přímo pro alergiky. Je to první hotel v Itálii, který obdržel „antialergický“ certikát.

Kuchyně je zaměřena na místní ekologické alpské potraviny, ale i mořské a sladkovodní ryby. Majitelé ubezpečují o výběru řady bezlepkových jídel a dalších zdravotních diet. Tým kuchařů je pro takovou stravu vyškolen.

Hotelový komplex je vybaven širokou škálou wellness zařízení, včetně venkovního i vnitřního bazénu.

Foto: Tirler-Dolomites living hotel

Kam do bezlepkové restaurace v Bratislavě

Víme, jak často komplikované je, najít bezlepkovou restauraci v Česku, natož, když jedeme do ciziny. Pokud jedeme na Slovensko

Kam do bezlepkové restaurace v Bratislavě
Do Deštného s bezlepkovou stravou

I v horském středisku v Orlických horách v Deštném najdete místo, kde se dá bezlepkově stravovat. Dnes chceme upozornit na hote

Do Deštného s bezlepkovou stravou