hot

Bezlepkový ekologický hotel v Dolomitech

Pokud máte rádi Dolomity, v létě, v zimě nebo po celý rok, a k tomu preferujete ekologický životní styl, můžete vyzkoušet krásný moderní celodřevěný hotel Tirler-Dolomites living hotel. Nachází se v osadě Saltria na samém konci silničky pod štíty Alp, spadá pod Castelrotto v italské provincii Bolzano.

Hotel je nový, ale postaven v tradičním alpském stylu. V pokojích najdete místní kameny dolomity, stěny z modřínu a borovic v optimálním souladu s prvky moderního designu. Hotel Tirler je projektován přímo pro alergiky. Je to první hotel v Itálii, který obdržel „antialergický“ certikát.

Kuchyně je zaměřena na místní ekologické alpské potraviny, ale i mořské a sladkovodní ryby. Majitelé ubezpečují o výběru řady bezlepkových jídel a dalších zdravotních diet. Tým kuchařů je pro takovou stravu vyškolen.

Hotelový komplex je vybaven širokou škálou wellness zařízení, včetně venkovního i vnitřního bazénu.

Foto: Tirler-Dolomites living hotel

Bezlepková bouda na střeše Krkonoš

Pokud plánujete ještě výlet do podzimních Krkonoš nebo už zimní dovolenou, jednou z možností může být již porevolučně postavený

Bezlepková bouda na střeše Krkonoš
Kam do Alp s celiakií?

I když podmínky pro bezlepkové stravování v restauracích a hotelech jsou v sousedním Německu nebo Rakousku podstatně lepší než

Kam do Alp s celiakií?