brn

Setkání celiaků v Brně se blíží, bude 17. října

V sobotu 17.10.2015 se uskuteční v hlavním sále a přilehlých prostorách Kongresového centra BVV již tradiční – Setkání celiaků v Brně. Organizátoři zvou na rozsáhlou presentaci bezlepkových produktů, spojenou s několika odbornými přednáškami.

„Odborný program začne v 10:00 hod. Přednášejícími budou lékaři a odborníci na problematiku celiakie. Přednášející a jejich témata budou známé později. Jednotlivé přednášky budou odděleny krátkými přestávkami na občerstvení a prohlídku prezentací bezlepkových potravin,“ říká Dalibor Ježorek z Kubu celiakie Brno.

Ukončení odborného programu se předpokládá ve 13,30 hod. Prezentace výrobků bude probíhat v předsálí nepřetržitě od 9:00 hod.

Hlavním cílem tohoto setkání je zprostředkovat nové poznatky odborníků – lékařů, biochemiků, ale i výrobců a distributorů bezlepkových potravin, pacientům a odborné veřejnosti. V průběhu odborné části setkání se Vám přednášející s pomocí videoprojekce pokusí odpovědět na otázky spojené s celiakií a bezlepkovou dietou. U některých vystavovatelů můžete využít osvědčené služby objednávky bezlepkových výrobků prostřednictvím internetu.

Zdroj a foto: Klub celiakie Brno

 

Ovlivňuje celiakii kouření cigaret?

I vzhledem k tomu, že o celiakii toho pořád věda nezná dost, jak ostatně píšeme i na našem webu Bezlepek.cz, zkoumají lékaři ne

Ovlivňuje celiakii kouření cigaret?
Kurz bezlepkového pečení v Brně už ve středu

Organizace „Klára pomáhá“ pořádá v Brně ve spolupráci s Klubem celiakie Brno Kurz bezlepkového pečení. Uskuteční se už ve střed

Kurz bezlepkového pečení v Brně už ve středu