bezlll

Bezlepková aplikace GlutenfreeRoads pokrývá velkou část světa

Jeden z největších výrobců bezlepkových produktů spustil webovou a mobilní aplikaci, která Vám umožní najít bezlepkovou stravu v místě, kde se právě nacházíte, ať už jste téměř kdekoliv na světě.

Znáte ten pocit, kdy vyrážíte na cestu do nějakého nového neznámého prostředí a raději si s sebou vezmete svou vlastní bezlepkovou stravu, protože netušíte, kde ji na místě budete shánět. Některé aplikace jsme vám již představili, ty však pokrývají většinou jednotlivé státy. Teď významný evropský producent bezlepkové stravy spustil na svých webových stránkách aplikaci, která vám poradí, kam si zajít na jídlo nebo kde jej nakupovat. Aplikace je navíc k dispozici pro mobilní telefony.

Stačí si GlutenfreeRoads, jak se aplikace nazývá, jen stáhnout a díky GPS lokátoru ve většině smartphonů je prakticky okamžitě schopná najít vaši polohu a poradit, kde se ve vašem okolí nachází restaurační zařízení a obchody s bezlepkovými potravinami. V databázi je v současnosti přes 54 000 zařízení, které mohou uživatelé ohodnotit a okomentovat.

Přístup najdete na http://www.glutenfreeroads.com/

 

 

Odpočinek v klidu jižních Čech

Pokud zvažujete užít si pár dní volna v klidu jihočeské přírody, můžete vyzkoušet Borovanský mlýn u Borovan na jihovýchodě od Č

Odpočinek v klidu jižních Čech