bezlll

Bezlepková aplikace GlutenfreeRoads pokrývá velkou část světa

Jeden z největších výrobců bezlepkových produktů spustil webovou a mobilní aplikaci, která Vám umožní najít bezlepkovou stravu v místě, kde se právě nacházíte, ať už jste téměř kdekoliv na světě.

Znáte ten pocit, kdy vyrážíte na cestu do nějakého nového neznámého prostředí a raději si s sebou vezmete svou vlastní bezlepkovou stravu, protože netušíte, kde ji na místě budete shánět. Některé aplikace jsme vám již představili, ty však pokrývají většinou jednotlivé státy. Teď významný evropský producent bezlepkové stravy spustil na svých webových stránkách aplikaci, která vám poradí, kam si zajít na jídlo nebo kde jej nakupovat. Aplikace je navíc k dispozici pro mobilní telefony.

Stačí si GlutenfreeRoads, jak se aplikace nazývá, jen stáhnout a díky GPS lokátoru ve většině smartphonů je prakticky okamžitě schopná najít vaši polohu a poradit, kde se ve vašem okolí nachází restaurační zařízení a obchody s bezlepkovými potravinami. V databázi je v současnosti přes 54 000 zařízení, které mohou uživatelé ohodnotit a okomentovat.

Přístup najdete na http://www.glutenfreeroads.com/

 

 

Bezlepkový penzion v Krušných horách

I v Krušných horách najdete pár hotelů a penzionů, kde vám uvaří bezlepkově. Jeden takový je přímo na hřebenech hor, asi nejzná

Bezlepkový penzion v Krušných horách
Praha v TOP 10 světových gluten-free měst

Možná patříte mezi celiaky, kteří se každodenně potýkají s omezenou nabídkou bezlepkových pokrmů v restauracích, možná máte...

Praha v TOP 10 světových gluten-free měst