Zkuste rodinný závod Hostýnský Yeťty, už tuto sobotu

Běžecký závod pro celé rodiny, Hostýnský Yeťty v Hostýnských vrších na Kroměřížsku, neohrozí ani nepřízeň počasí. Letos bude možné trasu absolvovat na běžkách nebo pěšky, informovala Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Hostýnský Yeťty se uskuteční v sobotu 22. února. „Z tradičních startů na Svatém Hostýně a na Tesáku se účastníci vydají směrem ke Skiareálu Troják,“ řekla za organizátory Barbora Janečková.

Pro účast v závodě je nutné se zaregistrovat a to na webu www.hm52.cz. Tam také zájemci naleznou další podrobnosti o celé akci.  Hostýnský Yeťty – závod na běžkách pro celou rodinu!  Start:  9.00 – 9.30 Hostýn (hlavní trať), 10.00 – 10.30 Tesák (kratší trať), Cíl: skiareál Troják-   registrace účastníků nutná na www.hm52.cz, startovné 100 Kč pro závodníky starší 15 let, v cíli připraveno teplé jídlo a pití,  pro vítěze na hlavní trati hodnotné ceny.

Yettybus zdarma odjíždí z Bystřice pod Hostýnem z vlakového nádraží, autobusové nádraží a z náměstí v 8.00 směr Hostýn a v 9.00 směr Tesák, Troják.
Zpět také zdarma z Trojáku do Bystřice pod Hostýnem ve 12.30 hodin.
Akce se koná za každého počasí!
Kontakt: Hostýnská běžecká magistrála, tel.: 573 391 288, e-mail:  info@hm52.cz, www.hm52.cz

Foto: wikimedia commons, Daniel Baránek

Celiaky vítá Selský dvůr v Daňovicích

Pokud zavítáte do klidného prostředí Českomoravské vysočiny plného lesů luk a rybníků, vyzkoušejte Selský dvůr v Daňkovicích ne

Celiaky vítá Selský dvůr v Daňovicích