Vyzkoušejte Liškův mlýn v poklidu Sedlčanska

Pokud máte rádi krajinu, která není plná turistů nebo si chcete opravdu odpočinout několik dní v klidu malebného regionu, navštivte Sedlčansko. Nedaleko Krásné Hory nad Vltavou se nachází obec Milešov, známá od středověku těžbou zlata, později antimonu. V druhé polovině 19. století tu byl postaven romantický zámeček, kde vyrůstala zpěvačka Ema Destinová.

Severně od vesnice pak lehce objevíte penzion Liškův Mlýn. Vedle běžného jídla se tu specializují také bezlepkovou stravu.

Majitelé ujišťují, že personál byl odborně proškolen. Ve gastroprovozu tak dodržují postupy příprav jídel, které zajistí, že určitě nebudou obsahovat lepek. Hostům s celiakií je tedy garantována zdravotní nezávadnost připravovaných jídel.

Pokud byste se přece jen někdy chtěli najíst sami, nebudou se na vás zlobit. K dispozici tu mají společenskou místnost s kuchyňkou, kde si své bezlepkové jídlo můžete sami nachystat.

Penzion je vhodný jak k rekreaci, rodinným oslavám či svatbám, ale stejně tak je i využíván firemní klientelou. Pro rekreace jsou k dispozici prakticky a stylově zařízené pokoje.

Penzion se několikrát umístil na předních místech v soutěži Penzion roku. Podrobnosti najdete na http://www.liskuvmlyn.eu/

Zdroj: www.liskuvmlyn.eu/, rekreace bez lepku, bezlepek.cz, foto Milešov: wikimedia commons, Richenza