Odpočinek v klidu jižních Čech

Pokud zvažujete užít si pár dní volna v klidu jihočeské přírody, můžete vyzkoušet Borovanský mlýn u Borovan na jihovýchodě od Českých Budějovic.

Mlýn v krajině pod Novohradskými horami je zrekonstruovaný a vhodný i pro pobyt s dětmi. Ve mlýně pořádají spoustu akcí a to i pro děti.

Majitelé nabízejí stravování plně v souladu se specifiky bezlepkové diety. Samozřejmostí je používání bezlepkových surovin, pečiva a pod, jejichž zajištění je plně v kompetenci provozovatele.

Při rezervaci je ale nutné bezlepkovou stravu hned nahlásit. Proto se o Vás ještě lépe postarají, ubezpečují ve mlýně. Máte-li totiž například celiakii spojenu s dalšími alergiemi (mléko, vejce, sója …), i na toto provozovatele předem upozorněte. Umožníte tak personálu, aby se na váš příjezd v dostatečném předstihu připravil a suroviny v požadovaném množství dokoupil. Předejde se tak případným nedorozuměním a budete mít jistotu, že vaše dovolená proběhne přesně podle vašich představ.

Zdroj: borovanskymlyn.cz, foto: wikimedia commons, Zdenek1945

Luxusní krušnohorský hotel s bezlepkovou stravou

Většina lyžařů a turistů, kteří jezdí do oblasti Klínovce, znají čtyřhvězdičkový hotel Nástup. Leží totiž přímo v centru Skiare

Luxusní krušnohorský hotel s bezlepkovou stravou