Ještě týden potrvá soutěž o koš bezlepkových potravin

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ BEZLEPKOVÝ PŘÍBĚH. Nedávná soutěž o koše bezlepkových potravin se setkala s velkým zájmem. Server BEZLEPEK.CZ se proto v polovině června vyhlásil novou SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ BEZLEPKOVÝ PŘÍBĚH. Ten svůj můžete posílat do 7. července.

Celiakie není nic hezkého, ale přes všechna příkoří lidé bojují a právě takové příběhy chceme. Autor nejlepšího získá KOŠ BEZLEPKOVÝCH POTRAVIN.

O co jde? Pošlete nám krátce popsaný, maximálně 3-4 odstavce, příběh toho, jak jste vy nebo vaši rodiče, zjistili, že máte celiakii, a jak přes všechny trable, zdravotní, sociální, finanční apod., se vám přece jen daří problém zvládat, nějak se s ním vypořádat. Samozřejmě žádný příběh není lehký, bez potíží, ale jde nám o to, jak jste se s nemocí vyrovnali a zda vidíte i tak běžný život optimisticky.  Podělte se s ostatními o vaše zážitky. Vaše příběhy by tak mohly dát lidem, kteří se s nemocí poprvé setkávají, naději, že i potíže s celiakií se dají zvládat.

Nepiště prosím dlouhé story, opravdu jen 3-4 odstavce! Pokud to bude v našich silách, tak všechny zajímavé příběhy zveřejníme. Neděláme si nárok na objektivitu, naše redakce vybere příběh, který se nám bude nejvíce líbit, a jeho autora odměníme KOŠEM BEZLEPKOVÝCH POTRAVIN.

Uzávěrka soutěže bude 7.7.2014, a příběhy označené MŮJ BEZLEPKOVÝ PŘÍBĚH posílejte na naši redakci bezlepek@4eg.cz. Uveďte prosím kontakt, tedy celé jméno, adresu a telefon, kvůli možné výhře:-) U příběhů, které pak zveřejníme, uvedeme křestní jméno autora a obec. Vítěz ale musí souhlasit se zveřejněním celého jména a zase budeme po něm chtít poslat fotku s výhrou.

Těšíme se na vaše příběhy.