Bezlepkový příběh: Kdo vyhrál soutěž?

V pondělí skončila soutěž, ve které mohli čtenáři portálu www.bezlepek.cz posílat své bezlepkové příběhy, a vyhrát koš bezlepkových potravin. 

Původně jsme chtěli odměnit jen jednoho autora, který pošle podle nás nejzajímavější příběh o potížích, které si on nebo jeho blízcí v souvislosti s celiakií, vytrpěli. Přišla ale celá řada mailů, takže jsme nakonec rozhodli, vybrat vítěze dva. Nebylo to lehké, protože peripetií s relativně šťastným koncem jsme přečetli mnoho.

A co obsahuje koš potravin pro výherce? Společnost KMOTR dodala bezlepkové Mini salámky Poličan, Saturn a Čert, společnost KRAHULÍK Gombaseckou klobásu, Maďarskou klobásu, Karé a la losos a Pršut krkovice, firma KOSTELECKÉ UZENINY pak Minikřemešník, Miniuherák, Lovecký uherák a společnost TATRA svůj Kravík.

Kdo tedy vyhrál a může se těšit na odměnu? Je to paní Tereza Boháčová z Frenštátu pod Radhoštěm a paní Lucie Hladová z Prahy. Koše bezlepkových potravin hned posíláme a samozřejmě gratulujeme. První z příběhů zveřejníme již ve středu.

 redakce