Dnes končí soutěž o bezlepkový příběh, v úterý oznámíme vítěze

Dnešním dnem končí soutěž o bezlepkový příběh. Do redakce nám došly desítky nejrůznějších životních peripetií, kterými jste si prošli. Proto jsme se rozhodli odměnit ne jeden, jak jsme avizovali, ale dva příběhy, jejichž autorům zašleme koše bezlepkových potravin.

Prožité zkušenosti jsou opravdu nejrůznější, psal je totiž sám život. Někteří se trápili celá dlouhá léta, jiní své vleklé potíže přeorientovali v pomoc druhým, nebo v podnikání s bezlepkovou stravou.

V úterý zveřejníme, co bude obsahovat koš bezlepkových potravin a samozřejmě příběhy, které se nám zdály nejzajímavější. Všechny jsou ale zajímavé a dojemné, a bude těžké vybírat… Doufáme, že ti, kteří nevyhrají, na nás nezanevřou a vyhrají třeba v některé další soutěži, kterou budeme určitě zase pořádat.

redakce,foto: Thinkstock

XVI. Celostátní setkání celiaků v Praze

I letos se bude konat celostátní setkání celiaků v Praze a to 7. května. Půjde již o XVI. ročník. Oznámili to organizátoři s tí

XVI. Celostátní setkání celiaků v Praze
Kdy začínat s lepkem u kojenců

Názory na zavádění potravin obsahující lepek do výživy malých dětí prošly vývojem. Zatímco ještě nedávno se mělo za to, že rizi

Kdy začínat s lepkem u kojenců