Ubytování pod Lysou horou s bezlepkovou stravou

Nedávno jsme na Bezlepku uváděli možnost ubytování s bezlepkovou stravou ve známém luxusním středisku na úpatí Beskyd, v Čeladné. Podobnou příležitost máte i v nedalekém nejvyhledávanějším beskydském středisku Ostravici a to v pensionu Sluníčko.

Najdete ho na úpatí Lysé hory v údolí potoka Sepetný. Rekreační centrum nabízí kombinaci různých typů ubytování s několika druhy plně vybavených konferenčních místností různých kapacit ve dvou samostatných objektech. Penzion prošel v roce 2010 rekonstrukcí.

Snídaně se podávaná formou švédských stolů, kdy si hosté mohou vybrat z teplých i studených pokrmů a nápojů. Samozřejmostí je také zdravá výživa a cereální pečivo. Obědy jsou jednotné o dvou chodech a večeře jsou podávány formou teplého bufetu, popřípadě výběrem ze 3 hlavních jídel, polévky, salátů a dezertu. Restaurace penzionu Sluníčko je připravena i na bezlepkový či vegetariánský jídelníček.

Ten lze domluvit přímo na místě nebo také dopředu.

Majitelé ujišťují, že pro přípravu bezlepkové stravy májí speciálně proškolený personál, který se účastnil školení s přední českou odbornicí na CELIAKII paní Ivou Bušinovou.

Foto: wikimedia commons, David Paloch

Bezlepkové tipy na léto – Itálie

Blížící se prázdniny mohou u celiaků vyvolat obavy a otázky ohledně stravování v nejčastěji navštěvovaných zemích....

Bezlepkové tipy na léto – Itálie