Bez lepku vám uvaří i v Dřevoně v Jizerkách

Pokud plánujete pobyt do Jizerských hor, možná se bude hodit tip na jeden z mála zdejších penzionů, kde ubytovaným hostům uvaří bezlepkovou stravu.

Hotel a penzion Dřevona je přátelský k rodinám s dětmi a nachází v Hraběticích, v blízkosti Jablonce nad Nisou a Liberce. Kromě sportovního vyžití tu mají i kontaktní minizoo a možnost vyjížďky na koních. Pro hosty Dřevony poskytuje jízdárna slevu.

Areál je součástí turistického a lyžařského střediska Severák, v nadmořské výšce 850 m. Ve vzdálenosti 100 m od areálu je k dispozici 6 lyžařských vleků pro sjezdové lyžování a lyžařská škola. Dřevona je ideálním východiskem pro turistiku, cyklistiku i běžecké lyžování.

Restaurace nabízí českou kuchyni, včetně točeného piva. „Vaříme pouze pro ubytované hosty a bez použití polotovarů a různých dochucovadel. S ohledem na naše nejmenší hosty jsou jídla méně kořeněná,“ tvrdí majitelé penzionu Dřevona.

Kuchaři jsou připraveni po předešlé dohodě uvařit jakoukoliv dietu jako např. vegetariánskou, bezlepkovou, nebo bezmléčnou. V jídelně je k dispozici rodičům mikrovlnná trouba na ohřev kojenecké stravy. V objektu apartmánů je možnost samostatného vaření – plně vybavená kuchyňka se sporákem, mikrovlnkou, lednicí a rychlovarnou konvicí.

Foto: hotel-penzion Dřevona

Kde se dá bezlepkově navečeřet v Dubrovníku

Jak určitě víme, najít bezpečnou bezlepkovou restauraci v zahraničí, se může stát značným problémem, zvláště, pokud cestujeme

Kde se dá bezlepkově navečeřet v Dubrovníku
Praha v TOP 10 světových gluten-free měst

Možná patříte mezi celiaky, kteří se každodenně potýkají s omezenou nabídkou bezlepkových pokrmů v restauracích, možná máte...

Praha v TOP 10 světových gluten-free měst
Nahoru na rozhledny do Beskyd

Každý návštěvník, který se vypraví do Beskyd, chce přirozeně vidět co nejvíce do dálky. Samotné vrcholy někdy nestačí. A tak tu

Nahoru na rozhledny do Beskyd