Bezlepkovou dietu vám připraví i na břehu Lipna

Velký Wellness Hotel Frymburk nabízí opravdu komplexní služby. Leží v bezprostřední blízkosti středověkého městečka Frymburk, které charakterizuje známá úzká vysoká věž kostela a vody lipenské přehrady, které městečko obklopují ze tří stran.

Vedle komfortního ubytování můžete ve Wellness Hotelu Frymburk počítat s aquaparkem, wellness centrem, bazénem, thajskými masážemi. Hotel je známý také zázemím pro firemní akce.

Vedle využití rekreačního potenciálu přehrady si tu přijdou na své i bruslaři a cyklisté. Právě z Frymburku vede asfaltová cyklostezka okolo jižní části jezera.

Hostům jsou k dispozici dvě hotelové restaurace a způsoby stravování, které jim budou nejvíce vyhovovat.

A samozřejmě, proč hotel zmiňujeme, je tu možnost bezlepkové stravy či konzumace bio potravin. Podobně jako je tomu zvykem třeba v Německu, je potřeba o takovou stravu dopředu požádat.

Bezlepkové bistro v centru Kladna

Místní určitě vědí, ale pro ty, kteří jedou do Kladna, se určitě může hodit informace, kde se dá najíst bez lepku. Jednou z mož

Bezlepkové bistro v centru Kladna
Bezlepková strava a rekreace v srdci Jeseníků

Víme, že horských penzionů a hotelů, které poskytují bezlepkovou stravu, je jako šafránu. Pokud zavítáte do Jeseníků, můžete vy

Bezlepková strava a rekreace v srdci Jeseníků