Jarní setkání celiaků v Brně. Nové informace

Jak už jsme psali, letošní Jarní setkání celiaků v Brně se uskuteční v sobotu 30. května. Spolupořadatelem je Celia – život bez lepku. Nyní organizátor Dalibor Ježorek zveřejnil podrobnosti o akci.

Setkání se uskuteční v prostorách vestibulu a předsálí 2. N.P. Kongresového centra v areálu BVV (příjezd přes parkoviště před hlavním vchodem do areálu BVV) v Brně.

Vstup (od nástupiště tramvají) se pro návštěvníky otevře v 9,00 hodin, konec se předpokládá ve 13,30 hodin. Dříve než v 9 hodin není možné do výstavních prostor vstoupit.

Na tři desítky vystavovatelů tu bude prezentovat své bezlepkové výrobky.

„Srdečně zveme všechny, kterých se problematika bezlepkových potravin dotýká, kteří si chtějí vyzkoušet nové výrobky a dodavatele a využít výhodného prodeje od zúčastněných společností,“ řekl Ježorek.

Někteří vystavovatelé nabízí osvědčenou službu – objednávku prostřednictvím internetu. Podrobnosti najdete na jejich i webových stránkách Klubu celiake Brno. Zboží pak budete mít u stánku příslušného vystavovatele rezervováno na svoje jméno. Pokud neznáte sortiment, můžete jej najít na webových stránkách příslušných vystavovatelů.

Foto: wikimedia commons, Miaow Miaow derivative work: Bazi