Levný hotel Pomněnka v Luhačovicích s pestrou bezlepkovou stravou

I známé lázně Luhačovice nabízejí možnosti ubytování s bezlepkovou stravou. A nemusíte se tam zrovna léčit blahodárnou, u nás unikátní minerální vodou Vincentkou. Stačí, že si chcete užít několik dní v předhůří Bílých Karpat a sháníte tu levné ubytování. Takovou možností je hotel nebo spíše penzion Pomněnka.

Nachází se téměř v centru lázeňského města. Čeká vás ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí, Wifi připojením k internetu, trezorem a lednicí. Apartmán navíc disponuje obývacím pokojem. V objektu se nalézá restaurace s venkovní zastřešenou zahrádkou a v oddělené části penzionu vinný sklípek s kapacitou 38 osob. Je ideální pro rodinné oslavy, firemní školení a jiné akce. Součástí je bohatě zásobená vinotéka.

Restaurace hotelu se specializuje na českou kuchyni a také bezlepkovou kuchyni. Bezlepkový jídelníček je docela pestrý a zahrnuje snídaně, obědy i večeře.

Foto: hotel Pomněnka

Tichý bezlepkový penzion v Jeseníkách

Pokud se chystáte do Jeseníků a milujete spíše klidné prostředí, můžete vyzkoušet malý Penzion V Gruntě poblíž známého centra Z

Tichý bezlepkový penzion v Jeseníkách