Hotel s bezlepkovou stravou v Tatrách

Ani na Slovensku není hotelů a penzionů, které nabízejí bezlepkovou stravu, zrovna požehnaně. Proto pokud se chystáte například do Vysokých Tater, přijde při plánování vhod k posouzení třeba tříhvězdičkový Hotel Slovan v Tatranské Lomnici.

Nachází se pouhých 250 metrů od lanovek a sjezdovek, má přímý výhled na vrchol Lomnického štítu. Hotel nabízí 259 lůžek, 120 pokojů včetně rodinných a mezonetových. Určitě potěší domácí kuchyně s konceptem bohatého bufetu s živým vařením. Grátis pro ubytované hosty je vstup do Relax centra s bazénem a vstup do Centra zábavy. Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica je vyhledávaný hotel, který si oblíbili i rodiče s dětmi. Je mezi TOP 10 zařízeními přátelskými k dětem a rodinám na Slovensku.

Hosté se tu mohou spolehnout na bezlepkovou stravu. Je to poctivá kuchyně, kde se jednoduchými postupy z čerstvých surovin připravují od základů výjimečné pokrmy.

Snídaně formou bufetu poskytuje širokou nabídku potravin vhodných pro celiatiky. Součástí bufetu jsou i speciální bezlepkové potraviny, jako bezlepkový chléb a pečivo, vločky, masné výrobky, placky, kaše a další.

Bezlepková strava je v rámci bufetového stravování vždy graficky označena. Hosté také uvítají možnost komunikovat a konzultovat své potřeby přímo s kuchaři na výdeji.

Nabídka A la carte v restauraci a denním baru Hotelu SLOVAN *** je dostupná denně také jako bezlepková strava, a to v době od 12.00 – 14.00 hod. Bezlepkové jídlo si vyberete samozřejmě rovněž na večeři.

Foto: Hotel Slovan

Do bezlepkové cukrárny v Budapešti

Nedávno jsme Vám informovali o Noglu (nogluten-bezlepkové) restauraci a cukrárně v Paříži. Pokud se chystáte do hlavního městě

Do bezlepkové cukrárny v Budapešti
Kam do Alp s celiakií?

I když podmínky pro bezlepkové stravování v restauracích a hotelech jsou v sousedním Německu nebo Rakousku podstatně lepší než

Kam do Alp s celiakií?