Nová kavárna v centru Prahy s mnoha bezlepkovými dortíky

Bohužel i v hlavním městě je stále bezlepkových restaurací, občerstvení a cukráren jako šafránu. Proto potěší každý nový podnik. Jedním z nich, který můžete vyzkoušet od začátku července a to přímo v centru Prahy, je ZOE CAFÉ v Pštrossově ulici 1924/8.

Je to veganská nekuřácká kavárna, která má ve své nabídce kompletně bezlepkové dezerty. Jak říká Ondřej Petr ze ZOE CAFÉ, dále tu nabízí alternativní přípravy kávy, domácí nápoje – limonády, bio maté a coldbrew, signature drinky, autentická vína, domácí zmrzlinu a bezlepkové RAW nanuky.

Je zde i možnost objednání bezlepkových dortů, sendvičů, celých chlebů nebo kompletního catenejringu.

V kavárně je i zajímavě řešený dětský koutek, takže sem můžete přijít i s dětmi, které po (bezlepkových) sladkostech nejčastěji touží.

Příjemnou možností je pak vypůjčení piknikového koše a lehátek, kdy si můžete odnést zdejší jídlo a sníst ho třeba na Náplavce.

ZOE CAFÉ má otevřeno prozatím ve všední dny od 11 do 19 hodin.

Foto: ZOE CAFÉ

Bezlepkový penzion v Krušných horách

I v Krušných horách najdete pár hotelů a penzionů, kde vám uvaří bezlepkově. Jeden takový je přímo na hřebenech hor, asi nejzná

Bezlepkový penzion v Krušných horách
Bezlepková jídelna v Jihlavě

Jak dobře víme bezlepkových restaurací je jako šafránu, a to platí i o mnohých krajských městech. Pokud zavítáte do Jihlavy a b

Bezlepková jídelna v Jihlavě