Setkání celiaků v Brně se blíží, bude 17. října

V sobotu 17.10.2015 se uskuteční v hlavním sále a přilehlých prostorách Kongresového centra BVV již tradiční – Setkání celiaků v Brně. Organizátoři zvou na rozsáhlou presentaci bezlepkových produktů, spojenou s několika odbornými přednáškami.

„Odborný program začne v 10:00 hod. Přednášejícími budou lékaři a odborníci na problematiku celiakie. Přednášející a jejich témata budou známé později. Jednotlivé přednášky budou odděleny krátkými přestávkami na občerstvení a prohlídku prezentací bezlepkových potravin,“ říká Dalibor Ježorek z Kubu celiakie Brno.

Ukončení odborného programu se předpokládá ve 13,30 hod. Prezentace výrobků bude probíhat v předsálí nepřetržitě od 9:00 hod.

Hlavním cílem tohoto setkání je zprostředkovat nové poznatky odborníků – lékařů, biochemiků, ale i výrobců a distributorů bezlepkových potravin, pacientům a odborné veřejnosti. V průběhu odborné části setkání se Vám přednášející s pomocí videoprojekce pokusí odpovědět na otázky spojené s celiakií a bezlepkovou dietou. U některých vystavovatelů můžete využít osvědčené služby objednávky bezlepkových výrobků prostřednictvím internetu.

Zdroj a foto: Klub celiakie Brno

 

Šťastný nový rok 2016 přeje Bezlepek

Šťastný celý nový rok 2016 a především hodně zdraví a optimismu při zvládání každodenních potíží s nemocí přeje svým čtenářům p

Šťastný nový rok 2016 přeje Bezlepek