Do Deštného s bezlepkovou stravou

I v horském středisku v Orlických horách v Deštném najdete místo, kde se dá bezlepkově stravovat. Dnes chceme upozornit na hotelový komplex ALFA RESORT.

Vyznačuje se totiž výbornou kuchyní, které šéfuje kuchař, který nabíral zkušenosti ve Francii, v restauraci s Michelinskou hvězdičkou. Už jen právě to stojí za pobyt. Na webových stránkách sice přímo zmínku o bezlepkové stravě nenajdete, ale nenechte se odradit. Avšak až si budete objednávat ubytování, nahlašte svůj požadavek a určitě Vám rádi vyhoví.

Ubytovací kapacitu hotelu tvoří dvou a třílůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, tv, sat a wifi připojením na internet.  Součástí ubytovací kapacity jsou rodinná studia.

Novinkou od minulého roku jsou nadstandardně vybavené horské apartmánové chaty s kapacitou 4 – 6 osob. Jedná se o zcela nová zařízení s novým a kvalitním vybavením, dvěma (třemi) samostatnými, oddělenými ložnicemi. Každá chata má TV (SAT), wifi, kompletně vybavenou kuchyňskou linku.

Ke strávení příjemných chvil je hotelovým hostům k dispozici vnitřní bazén s panoramatickým výhledem, stolní tenis a kvalitní stolní fotbálek, kulečník, šipky apod. Součástí hotelových služeb je vnitřní i venkovní sauna, hotelový masér. Bazén a další služby jsou našim hostům po celou dobu pobytu k dispozici bezplatně.

Alfaresort je ideálním místem pro rodinné a víkendové pobyty, vlastní parkoviště má dostatečný prostor pro parkování osobních  automobilů.  K dispozici jsou tři samostatné klubovny, které jsou vybaveny diaprojektorem a promítacím plátnem. Tyto klubovny lze zároveň využít jako herny. Součástí hotelu je velký travnatý pozemek.

Foto: Alfa rezort

Bezlepkové tipy na léto – Rakousko

Rakousko je častým cílem českých turistů, nejvíce během zimních měsíců díky horským oblastem, kde je...

Bezlepkové tipy na léto – Rakousko
Zabalte dětem na hory bezlepkovou svačinku!

K chladnému počasí patří zimní radovánky. Aby vám při lyžování nebo sáňkování nevyhládlo, doporučujeme s sebou zabalit...

Zabalte dětem na hory bezlepkovou svačinku!