Hotel s bezlepkovou stravou v Moravskoslezkých Beskydech

Na samém úpatí Moravskoslezských Beskyd, u přehrady Morávka, ve stejnojmenné obci se nachází hotel U přehrady. Vzhledově sice trochu připomíná stavby minulých dob, ale nedejte se zmást, poskytuje dostatečný komfort a služby rekreantům.

Pokud byste se chystali do této oblasti Beskyd, máte tu možnost bezlepkové i vegetariánské stravy. Doporučujeme se dopředu nahlásit a informovat, co bezlepkového nabízejí.

Snídaně tu mají ve formě švédských stolů.

Hotel U Přehrady má kapacitou 111 lůžek, ubytování je ve  2, 3 a 4 lůžkových pokojích s kompletním sociálním zařízením, televizí a možností zapůjčení lednice.

Součástí hotelu je denní bar, kulturní místnosti s televizory, kulečníky, stůl na stolní tenis, sauna a možnost WIFI připojení k internetu.

V zimních měsících lze využívat lyžařský areál Morávka Sviňorky, sjezdovka dlouhá 580 metrů, 1,5 km vzdálená od penzionu. Je tu umělé zasněžování, ski servis i půjčovna lyží. Nedaleký upravovaný běžecký okruh je 14 km dlouhý. Další lyžování je možné na Zlatníku, Visalájích a Lysé hoře nebo na Bílé, Pustevnách a Velké Rači (Slovensko).

V letních měsících lze využít vlastní vyhřívané bazény. Hotel U Přehrady je ideální pro výlety a pro pěší letní i zimní turistiku.

Zdroj a foto: Hotel U přehrady

 

Na bezlepkové dortíky do Hodonína

S bezlepkovým jídlem v malých českých a moravských městech je to stále svízel. Nejprogresivnější v tomto směru směru jsou asi c

Na bezlepkové dortíky do Hodonína