Snadno, jednoduše, chutně – a navíc bez lepku!

Co takhle pochutnat si na vepřovém kolenu, hovězí roládě či sekané? Už se vám sbíhají sliny, jen když tyto řádky čtete, ale říkáte si, že pro bezlepkáře to není? Pak vás vyvedeme z omylu. Je! Navíc tato jídla chutnají fantasticky, nádherně voní, ale také se snadno a rychle připraví. V našem případě smažením a pečením.

Nejen lidem trpícím nesnášenlivostí lepku vyšla vstříc společnost Kostelecké uzeniny a připravila doslova „mňamky“, které si zvládne přichystat opravdu každý. Srdce zaplesá především těm, kteří nehodlají trávit hodiny vařením a raději se v ušetřeném čase věnují své rodině, dětem či přátelům. Produktová řada Snadné vaření ctí trendy dnešní doby a kombinuje je s klasickým kulinářským uměním. V kuchyni proto nemusíte trávit hodiny, ale zároveň si připravíte oběd či večeři z čerstvých surovin, u kterých si můžete být jisti původem.

Vaření má bavit

Produkty s názvem Snadné vaření skutečně dostojí svému jménu. Maso je nachystáno přesně tak, abyste ho mohli jen vyndat z obalu, vložit na pekáč a nechat v klidu péct v troubě. Jídla jsou připravena z čerstvého vepřového a hovězího masa výhradně českého původu. Zvolené chutě a varianty jsou odrazem klasiky české kuchyně, takže se stačí těšit na pochvalu, která vás od jedlíků čeká.

Abyste si nelámali hlavu s počtem porcí a časem přípravy, na obalech výrobků Snadné vaření naleznete doporučené způsoby tepelné úpravy včetně počtu porcí a tipů na přílohu.

Pokud ještě váháte, zda je lepší mořit se s přípravou plněné rolády nebo si raději užít volný čas, tak nyní máme připravený poslední atak na vaše chuťové buňky. Prozradíme vám totiž, na jakých bezlepkových jídlech si můžete pošmáknout.

Dekorovaná vepřová pečeně
Vepřová pečeně s kůží bez kosti je jemně dochucena vyváženou smění koření – kmínem, sušenými rajčaty a česnekem.

Vepřové koleno bez kosti na pečení
Vepřové koleno je bez kosti, srolované v síťce. Jemně kořeněné. Na konci pečení je se na povrchu udělá křupavá kůrčička, kterou si zamilujete.

Hovězí roláda
Jedná se o hovězí plec, která je plněná slaninou. Dochucena je směsí kmínu, sušených rajčata a česneku.

Plněná bůčková roláda
Lahůdka pro gurmány, která zasytí. Kdo říká, že bezlepkáři si nemohou pořádně dopřát? Vepřový bok je plněný mělněným masem a ochucený směsí koření. Po upečení je to bašta!

Vepřová panenka ve slaninovém kabátku
Vepřová panenka potěší každého milovníka dobrého masa. Je obalena plátky slaniny, která dává tomuto jídlu typickou chuť. Tahle dobrota vás dostane!

Bavorská sekaná
Chlazená, čerstvá sekaná v hliníkové misce je připravena rovnou k pečení. Sekaná je jemně dochucena zázvorem, čímž získává na lehké pikantnosti.

S radostí si tedy můžete dopřát připravená jídla, aniž byste se děsili hodin ztracených v kuchyni při vaření. Místo toho si můžete užít čas s těmi, na kterých vám záleží nejvíc.

Na závěr ještě dodáme, že jídla pochází od Kosteleckých uzenin. Připravena jsou ve výrobním závodu v Plané nad Lužnicí.

Výrobky Snadné vaření si můžete zakoupit v prodejnách Billa a Tesco.

Dobrou chuť!

 

 

 

CUKETOVÝ SALÁT SE SUŠENÝMI RAJČATY

Připravte si osvěžující svačinku nebo lehkou večeři. Cuketový salát můžete bez výčitek zahrnout do svého...

CUKETOVÝ SALÁT SE SUŠENÝMI RAJČATY
Dýně s masovo-zeleninovou směsí

Nikdy dřív se dýně v české kuchyni nevyužívala tolik, jako je tomu v posledních letech. Na našich...

Dýně s masovo-zeleninovou směsí
Malinový bezlepkový koláč s pudinkem

Pokud si užíváte léta, zajdete třeba do lesa na trochu malin, nebo je máte na zahradě, či si je koupíte, můžete si na sobotu up

Malinový bezlepkový koláč s pudinkem