Dětský bezlepkový tábor U Kateřiny ve Štramberku

Více než po dvacáté pořádá v rekreačním areálu „U Kateřiny“ ve Štramberku na severní Moravě letní dětský tábor firma NOVOS NJ. Tábor je určen také dětem a mládeži ve věku 9 – 15 let s alergií na lepek a celiakům. Zmíněný turnus se koná od 15. do 27.8. 2016 a má téma Na divokém Západě.

Tábor není ale koncipován pro děti s přidruženou alergií na sóju, kukuřici, mléko, vejce a pro děti s diabetes.

Rekreační areál se nachází uprostřed krásné přírody moravskoslezských Beskyd a v blízkosti městečka Štramberk. Asi 15 minut chůze od tábora se nachází koupaliště a minigolf.
Děti jsou v areálu ubytovány ve 4-lůžkových a 5-lůžkových chatičkách a zrekonstruované sociální zařízení se nachází v blízkosti chatek.

Stravování dětí je zabezpečeno vlastní kuchyní v hlavní budově. Jídlo se podává 5x denně (snídaně, oběd, svačina, večeře, večerní svačina) s pitným režimem po celý den a 2 teplými jídly denně. Na sestavování jídelníčku dohlíží spolu s kuchařkou a hospodářkou i krajská hygienická stanice.

V areálu je k dispozici víceúčelové hřiště (na volejbal, košíkovou, kopanou, tenis), ohniště, venkovní herní prvky, pingpongové stoly a součástí je i velká louka. V případě nepříznivého počasí je zde dostatek velkých krytých prostor (sály, pergola, jídelna).

O zajištění a zábavu dětí se stará velký počet vedoucích a praktikantů, nad kterými dohlíží provozovatel tábora, hlavní vedoucí a hospodář. Pro děti je zajištěn program dle témat celotáborových her, soutěže, výlety a návštěvy koupaliště.

Cena turnusu činí 4380 Kč.

Kontakt na tábor:

NOVOS NJ, s. r. o. (provozovatel)
Libotín 979, 742 66  Štramberk

tel.:   556 852 262, 604 274 669

eml.:  novos@novos.cz,  www.ukateriny.cz

Foto: NOVOS NJ

 

 

 

Bezlepková Šumava – penzion U Churáňů

Pokud se chystáte ještě teď v létě nebo na podzim na Šumavu nebo uvažujete i o zimní dovolené, jednu z ne mnoha možností nabízí

Bezlepková Šumava – penzion U Churáňů