Čeká světový trh s krmivy bezlepkový boom?

Analytici předpokládají, že u trhu s krmivy pro domácí mazlíčky dojde v následujících letech k velkému posunu. Během nadcházející dekády se podle nich projeví rostoucí bezlepkový trend i u průmyslově vyráběných krmiv pro domácí zvířata a trh tak čeká až 25% nárůst každý rok. V řadě průmyslových odvětví tak představuje posun k bezlepkovým variantám výrobků velký potenciál pro výrobce.

Trh s bezlepkovými krmivy pro domácí mazlíčky jako zajímavá investice?

V dubnu 2017 přišla společnost Persistence Market Researchers s tržní analýzou, která pojmenovala hlavní hybatele a překážky trhu bezlepkových krmiv pro domácí zvířata a odhaduje až do roku 2025 dvouciferný růstový potenciál.

Analytická zpráva nabízí celkový pohled, ale i rozpad na jednotlivé sekce trhu krmiv, například podle typu krmiva, zda je určené pro psy, kočky, ptáky nebo drobné zvířectvo. Vliv v odvětví má také typ a forma krmiva, použité příchutě variant nebo zvolený distribuční kanál.

Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek

Podle zprávy představuje trh s bezlepkovými krmivy velký potenciál a má možnost skutečně výrazně obměnit klasický průmysl s krmivy, jak ho známe dnes. V současnosti je lídrem ve výrobě bezlepkových krmiv Severní Amerika, přičemž podle zprávy není žádný výrobce takových krmiv v Evropě. Přitom Severní Amerika a Evropa jsou zatím největší odběratelé bezlepkových krmiv, následovaní Asií a Tichomořím.

Část zprávy je na vyžádání možné získat na adrese: PersistenceMarketResearch.com.

Zdroj: www.celiac.com

Kolik Italů trpí celiakií?

West welfare society territory, nezisková společnost, která se snaží bez komentování zveřejňovat denní informace o blahobytu v

Kolik Italů trpí celiakií?
Nový eshop vitacelia.sk

Nakupte si bezlepkové pečivo z pohodí domova na novém eshopu Vitacelia.sk, který zahajuje provoz 18.1.2021 a...

Nový eshop vitacelia.sk